VVBHUSAN maakt gebruik van cookies

 

Cookies zijn kleine bestanden die met pagina’s van deze website worden meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer worden opgeslagen. Er zijn verschillende soorten cookies die gebruikt worden voor verschillende doeleinden. Voor het plaatsen van cookies is soms wel en soms geen toestemming nodig. Als u niet akkoord gaat met onze cookie statement dan plaatsen wij alleen de functionele cookies. Als u meer wilt weten over de cookies die wij gebruiken, de gegevens die daarmee verzameld worden en over uw rechten op dit punt, lees dan ons cookie statement en privacy policy om meer te leren over onze cookies.

kleuradvies interieuradvies VVBHUSAN professionele verf

Kleur en interieur

Voeg waarde toe aan je projecten met een kleur- of interieuradvies. Door bij aanvang van een schilderklus een volledig kleurplan te laten zien, geef je klanten een beter beeld van het mogelijke eindresultaat.

Volledige styling

Met een interieuradvies til je dit nog een trede hoger: je toont klanten de volledige styling van bijvoorbeeld een kantoor of woonruimte. Onze mensen kijken met je mee en maken een kleur- of interieurplan op maat.

Kleuradvies

Een blik werpen op het eindresultaat is voor veel klanten al een toegevoegde waarde. Maar als schilder laat je met een kleuradvies ook zien dat je betrokken bent bij het project. En dat je een zo mooi mogelijk eindresultaat wil afleveren.

Onze mensen helpen je graag door een kleuradvies te geven waarmee jij meerwaarde biedt aan je opdrachtgever.

Kleuradvies

Interieuradvies

Met een interieuradvies zet je nóg een extra stap voor je klant. Van meubels tot rolgordijnen en van behang tot schilderwerk: wij zetten de hele sfeer neer op moodboards. Voor het schilderwerk brengen we ook een technisch advies uit, zodat je de kwaliteit kunt garanderen die je klant van een vakman verwacht.

Interieuradvies

Interieuradvies schilderklus VVBHUSAN

Assortiment

In ons assortiment vind je grote collecties raam- en vloerbekleding van zeer exclusieve merken. Daarnaast biedt VVBHUSAN het volledige interieurassortiment van Copagro. Dat wil zeggen: veel keuze in rolgordijnen, shutters, lamellen, tapijten en meer.

Assortiment kleur en interieur

Kleur en interieur assortiment VVBHUSAN