PSO certificaat VVBHUSAN verlengd.

Waar we in april 2018 de tweede trede van de Prestatieladder Socialer Ondernemen (PSO) beklommen, kunnen we met gepaste trots melden dat vanaf 1 maart 2020 ons certificaat weer voor 2 jaar verlengd is en daar zijn we erg blij mee!

Werk voor iedereen

Het PSO-keurmerk laat zien dat wij mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt een kans geven om te werken. Op deze website lees je aan welke eisen we moeten voldoen om het certificaat te behalen.

Eerste verfgroothandel met PSO-keurmerk

VVBHUSAN was al – als eerste verfgroothandel in Nederland – PSO-gecertificeerd. Bij eerdere controles behaalden we de eerste en tweede trede op de prestatieladder. Nu hebben onze inspanningen om socialer te ondernemen zich uitbetaald in een verlenging van het certificaat.

Bekijk hier ons certificaat.