Commerciële binnendienstmedewerker afdeling order entry

Je hebt een veelzijdige en afwisselende functie. De administratieve verwerking van orders zijn bij jou in goede handen. Waar nodig ondersteun je vestigingen en afdelingen in de administratie. Prijsafspraken, offertes, kleur- en interieuradviezen, correspondentie en verhuurafspraken archiveer je op een correcte wijze. Je bewaakt dat afgesproken levertijden gerealiseerd worden en schakelt expediteurs en koeriersbedrijven in. De verkoop ondersteun je door klantcontact te onderhouden, offertes op te stellen en orders te noteren. Om er zeker van te zijn dat alles duidelijk is, leg je alles vast in opdrachtbevestigingen. Kortom, jij zorgt ervoor dat de klant kan rekenen op perfecte vastlegging en uitvoering van zijn orders.

De eisen

 • Je hebt een MBO werk- en denknivea en bij voorkeur bekend met de verfbranche
 • 3 jaar relevante werkervaring
 • Je kunt goed risico’s inschatten en handelt conflictoplossend
 • Je werkt graag systematisch en zelfstandig
 • Je beheerst Word, Excel en kennis van Dynamics AX is een pré
 • Jij beheerst de Nederlandse taal goed in woord en geschrift

Jij bent

 • Collegiaal
 • Positief ingesteld
 • Goed in cijfers
 • Accuraat en stressbestendig
 • Commercieel en flexibel
 • Klantgericht

Wij bieden

 • Een fulltime baan met de leukste collega’s van Nederland
 • Een veelzijdige functie in een sterk groeiende organisatie
 • Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden
 • Ruime mogelijkheden om je te ontwikkelen

Over VVBHUSAN

Wij zijn een informele organisatie waarin collega’s altijd voor elkaar én voor de klant klaarstaan. Dat is ook wat onze klanten in VVBHUSAN waarderen – wij denken mee met elke vraag die onze klanten hebben. Wat je verder over ons moet weten: VVBHUSAN is de grootste vrije verfgroothandel van Zuid-Nederland, met 13 vestigingen in Brabant en Limburg. We werken vanuit de pijlers bouwverven, industriële verven, techniek en kleur & interieur. Zo leveren we het complete pakket aan professionele schilders in de regio.

Interesse in deze mooie functie?

Stuur je korte motivatie en CV vóór 14 juni 2019 naar Corné Geerts: cgeerts@vvb-husan.nl.