VVBHUSAN maakt gebruik van cookies

 

Cookies zijn kleine bestanden die met pagina’s van deze website worden meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer worden opgeslagen. Er zijn verschillende soorten cookies die gebruikt worden voor verschillende doeleinden. Voor het plaatsen van cookies is soms wel en soms geen toestemming nodig. Als u niet akkoord gaat met onze cookie statement dan plaatsen wij alleen de functionele cookies. Als u meer wilt weten over de cookies die wij gebruiken, de gegevens die daarmee verzameld worden en over uw rechten op dit punt, lees dan ons cookie statement en privacy policy om meer te leren over onze cookies.

Verfgroothandel bouwverf schilders

VVBHUSAN Tilburg

Adres

Nieuwe Atelierstraat 13
5056 DZ Berkel-Enschot

013-5353735
013-5350111
info@vvb-husan.nl

Openingstijden

Maandag 07.00-17.00
Dinsdag 07.00-17.00
Woensdag 07.00-17.00
Donderdag 07.00-17.00
Vrijdag 07.00-17.00

Plan je Route!

VVBHUSAN Tilburg verfgroothandel

Het Team van VVBHUSAN Tilburg:

Erik Bastiaansen

Hoofd verkoopruimte / kleurmakerij
ebastiaansen@vvb-husan.nl
013-5353735

Hein Witjes

Logistiek verantwoordelijk
hwitjes@vvb-husan.nl
013-5353735

Robert Klijs

Commercieel manager
rklijs@vvb-husan.nl
06-53290043

Tamara Koot

Commerciële buitendienst medewerkster
tkoot@vvb-husan.nl
06-53313414

Simone Smits

Wandbekleding- & kleuradviseuse
ssmits@vvb-husan.nl
06-22570145

Piet Hagens

Commerciële buitendienst medewerker
phagens@vvb-husan.nl
06-53166981

Rob van Tilborg

Accountmanager
rvantilborg@vvb-husan.nl
06-51666392

plan uw route

© 2018 VVBHUSAN - Privacystatement
© 2018 VVBHUSAN - Privacystatement
© 2018 VVBHUSAN - Privacystatement